Velké úpravy v klubu =)

Ve čtvrtek 3. října proběhlo v Počinu velké stěhování, po mnoha letech se děti dočkaly klubovny a suchého zázemí. Klub zakoupil dvě buňky, které poskytnou útulnou klubovničku pro našich cca 50 členů a až si je dovybavíme a vyzdobíme, bude radost si tam posedět u teplého čaje.

Moc děkujeme rodičům i dětem a ostatním dobrovolníkům, kteří se v sobotu 5. 10. zúčastnili brigády na zvelebení a úklid areálu, stavbu domečku pro Shelinku a celkovou úpravu před nastávající zimou.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Následujícího víkendu byly nastěhovány skříně – za podpory Lenky Haderkové a Jirky Janáka
Děkujeme manželům Tůmovým, Šnáblovým, Zahradníkovým a Podzimkovým, za jejichž přispění jsme zrealizovali nové zázemí. Už se všichni těšíme a upřímně si vážíme veškeré podpory, které se nám dostalo.

Za přičinění  Lenky Haderkové a Jirky Janáka, a díky šikovnosti mého manžela se mohou děti od příštího týdne stěhovat do nové Počinovské klubovny. Pro každého tam čeká místo ve skřínce, možnost nechat si tam převlečení, vestu, boty. Skřínky jsou pro 5-6 dětí a jsou zamykací na visací zámek. Proto žádám děti, aby vytvořily v jednotlivých dnech v týdnu skupinky a zajistili si zámečky. Po, St,Čt mají 2 skřínky, Út a Pá po jedné, Voltiž  jednu skřínku a cvičitelé také jednu skřínku.  V klubovně se bude topit plynovými kamínky . Přestěhujeme tam i varnou konvici a mikrovlnku.

Věci z maringotky bude třeba definitivně odstranit do konce října, poté budou vyvezeny.  Na klubovně je ještě část prací –  nutno dodělat dřevěný obklad, natřít jej vymalovat a natřít oplechování, pokud budete chtít pomoct,  určitě nám to pomůže. Věřím, že se  nám tam všem bude líbit.

Autor příspěvku: Verysa